• OFERTA EDUKACYJNA NASZEJ SZKOŁY

• MAMY WYSOKIE WYNIKI NAUCZANIA I SPRAWDZIANÓW ZEWNĘTRZNYCH
      • ORGANIZUJEMY KONKURSY I ZAWODY
        MARATON MATEMATYCZNY, FESTIWAL HUMANISTYCZNY, ZAWODY SZACHOWE, SPORTOWE, PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE
      • KULTYWUJEMY TRADYCJE NARODOWE I LOKALNE, MAMY PROFESJONALNĄ SCENĘ TEATRALNĄ
      • DBAMYO ZDROWIE I PROMUJEMY ZDROWY TRYB ŻYCIA
      • MAMY NOWOCZESNE SALE DOSTOSOWANE DO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, ŚWIETLICĘ, MONITOROWANY BUDYNEK, PLAC ZABAW I BOISKA
      • MAMY STAŁĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ I WSPARCIE KADRY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ
      • OFERUJEMY ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA: PLASTYCZNE, SPORTOWE, SZACHOWE, JEZYKOWE, MAMY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY, WYDAJEMY GAZETKĘ SZKOLNĄ
      • OFERUJEMY ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE: LOGOPEDYCZNE, SOCJOTERAPEUTYCZNE, KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE, DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
      • ORGANIZUJEMY PÓŁKOLONIE I ZIMOWISKA ZIELONE SZKOŁY, WYCIECZKI, CIEKAWE UROCZYSTOŚCI I IMPREZY SZKOLNE
      • MAMY DUŻĄ STOŁÓWKĘ I SMACZNE POSIŁKI
      • PODEJMUJEMY EFEKTYWNĄ WSPÓŁPRACĘ Z RÓŻNYMI INSTYTUCJAMI, ORGANIZUJEMY SZKOLENIA DLA CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI
      • MAMY WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ PEDAGOGICZNĄ, WPROWADZAMY NOWOCZESNE I CIEKAWE METODY NAUCZANIA
      • MAMY BIBLIOTEKĘ MULTIMEDIALNĄ WRAZ Z CZYTELNIĄ
      • Konkurs Literacki „Masz ambicje! Nasz początek – reszta Twoja”

• 26.11.2020 17:52
        • Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4 – 8 Szkoły Podstawowej w Ładach.

Do konkursu można zgłaszać opowiadania  w dowolnej konwencji

• (realistycznej lub fantazy), które będą tekstem zainspirowanym zestawem kilku kreatywnych kart kamishibai zaproponowanym przez organizatora konkursu. (karty przedstawiają ilustracje, które powinny zainspirować piszącego np. jeśli karta przedstawia rysunek wachlarza czy telefonu, bądź walizki, to należy ten przedmiot wprowadzić do opowiadania). Ten sam zestaw kart będzie zatem punktem wyjścia prac wszystkich uczestników konkursu.

Objętość pracy powinna ograniczyć się do 2 -3 stron formatu A4, rozmiar czcionki 12, krój Times New Roman, marginesy 2,5 cm, interlinia 1,5.

Jury powołane przez organizatora oceniać będzie zgodność z tematem, walory literackie i oryginalność pracy.

Prace powinny dotyczyć tematu konkursu (patrz pkt.2)

Prace powinny być opisane: imię, nazwisko, klasa.

Ostateczny termin składania prac to 16.12.2020 r., p. Anna Nowakowska (poprzez librusa/outlooka).

Konkursowi będzie towarzyszyć prezentacja nagrodzonych prac w bibliotece szkolnej i na stronie internetowej szkoły .

Oceniane będą tylko prace wykonane indywidualnie i zgodne z wymogami Regulaminu.

Oto proponowany zestaw kart: