Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

      • OFERTA EDUKACYJNA NASZEJ SZKOŁY

      • MAMY WYSOKIE WYNIKI NAUCZANIA I SPRAWDZIANÓW ZEWNĘTRZNYCH
      • ORGANIZUJEMY KONKURSY I ZAWODY
        MARATON MATEMATYCZNY, FESTIWAL HUMANISTYCZNY, ZAWODY SZACHOWE, SPORTOWE, PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE
      • KULTYWUJEMY TRADYCJE NARODOWE I LOKALNE, MAMY PROFESJONALNĄ SCENĘ TEATRALNĄ
      • DBAMYO ZDROWIE I PROMUJEMY ZDROWY TRYB ŻYCIA
      • MAMY NOWOCZESNE SALE DOSTOSOWANE DO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, ŚWIETLICĘ, MONITOROWANY BUDYNEK, PLAC ZABAW I BOISKA
      • MAMY STAŁĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ I WSPARCIE KADRY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ
      • OFERUJEMY ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA: PLASTYCZNE, SPORTOWE, SZACHOWE, JEZYKOWE, MAMY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY, WYDAJEMY GAZETKĘ SZKOLNĄ
      • OFERUJEMY ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE: LOGOPEDYCZNE, SOCJOTERAPEUTYCZNE, KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE, DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
      • ORGANIZUJEMY PÓŁKOLONIE I ZIMOWISKA ZIELONE SZKOŁY, WYCIECZKI, CIEKAWE UROCZYSTOŚCI I IMPREZY SZKOLNE
      • MAMY DUŻĄ STOŁÓWKĘ I SMACZNE POSIŁKI
      • PODEJMUJEMY EFEKTYWNĄ WSPÓŁPRACĘ Z RÓŻNYMI INSTYTUCJAMI, ORGANIZUJEMY SZKOLENIA DLA CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI
      • MAMY WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ PEDAGOGICZNĄ, WPROWADZAMY NOWOCZESNE I CIEKAWE METODY NAUCZANIA
      • MAMY BIBLIOTEKĘ MULTIMEDIALNĄ WRAZ Z CZYTELNIĄ
    • Kalendarz

        brak danych
        • mgr IRENA USZYŃSKA

        • DYREKTOR ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO
          W ŁADACH

          DOSTĘPNOŚĆ

          PONIEDZIAŁEK 08.00 - 10.00

          PIĄTEK 13.00 - 14.00

          GABINET DYREKTORA

        • mgr inż. Agata Pietraszko-Seredyńska

        • WICEDYREKTOR DS. SZKOŁY

          DOSTĘPNOŚĆ

          ŚRODA 10.00 -11.30

          CZWARTEK 13.30-15.00

          GABINET WICEDYREKTORA (przy sekretariacie)

        • mgr Katarzyna Witanowska

        • WICEDYREKTOR DS. SZKOŁY

          DOSTĘPNOŚĆ

          PONIEDZIAŁEK 12.00-13.00

          PIĄTEK 12.00-14.00

          GABINET WICEDYREKTORA (przy sekretariacie)

      • KADRA PEDAGOGICZNA

        •  Zofia Kowalska
        • Zofia KowalskaPEDAGOG SPECJALNY
          Pedagog specjalny
        •  Iwona Barwińska-Woźniak
        • Iwona Barwińska-Woźniakintegracja sensoryczna

        •  Elżbieta Borsuk
        • Elżbieta BorsukWychowawca: 6amuzyka, plastyka

        •  Marzena Borsuk
        • Marzena BorsukWychowawca: 2Cedukacja wczesnoszkolna

        •  Katarzyna Bryczek
        • Katarzyna Bryczekj. angielski

        •  Aneta Czerwiec
        • Aneta CzerwiecWychowawca: 4bmatematyka
        •  Magdalena Długosz
        • Magdalena DługoszWychowawca: 3Dedukacja wczesnoszkolna
        •  Małgorzata Gos
        • Małgorzata GosWychowawca: 6cinformatyka, technika, fizyka, doradca zawodowy
        •  Magdalena Gużkowska-Nurkiewicz
        • Magdalena Gużkowska-NurkiewiczWychowawca: 5cwychowanie fizyczne
        •  Beata Haławin
        • Beata HaławinWychowawca: 7cj. angielski
        •  Iwona Ignaczak
        • Iwona Ignaczakbiologia, przyroda, wos
        •  Małgorzata Jankiewicz
        • Małgorzata JankiewiczWychowawca: 3Cedukacja wczesnoszkolna
        •  Sylwia Jaźwińska
        • Sylwia JaźwińskaWychowawca: 3Aedukacja wczesnoszkolna
        •  Anna Jędrzejowska
        • Anna Jędrzejowskawspomaganie
        •  Anna Juszczyk
        • Anna JuszczykWychowawca: 2Bedukacja wczesnoszkolna
        •  Agata Krawczak-Łus
        • Agata Krawczak-Łuswspomaganie
        •  Piotr Królak
        • Piotr KrólakWychowawca: 5bmatematyka
        •  Marek Kucharski
        • Marek Kucharskigeografia
        •  Jolanta Kulig
        • Jolanta KuligWychowawca: 4cj. polski
        •  Ewa Kulińska
        • Ewa KulińskaWychowawca: 2Awspomaganie
        •  Katarzyna Leszczyńska
        • Katarzyna Leszczyńskawspomaganie
        •  Małgorzata Lichomska
        • Małgorzata Lichomskawspomaganie
        •  Anna Miązek
        • Anna MiązekWychowawca: 4amatematyka, technika, EDB
        •  Michał Mielniczuk
        • Michał MielniczukWychowawca: 7ahistoria
        •  Monika Mikołajczyk
        • Monika MikołajczykWychowawca: 8bj. angielski
        •  Joanna Osęka WIęcławicz
        • Joanna Osęka WIęcławiczedukacja wczesnoszkolna,
          wychowawca klasy 1a
        •  Piotr Pietroński
        • Piotr Pietrońskiwspomaganie
        •  Ewa Pius
        • Ewa Piuspedagog
        •  Karolina Przybylska
        • Karolina Przybylskaj. polski
        •  Beata Róg
        • Beata Rógj. angielski
        •  Agnieszka Samsel
        • Agnieszka SamselWychowawca: 5awychowanie fizyczne
        •  Angelika Sapa
        • Angelika Sapaopieka świetlicowa
        •  Krzysztof Sidor
        • Krzysztof Sidorreligia
        •  Agnieszka Sobkowiak
        • Agnieszka Sobkowiakpsycholog
        •  Monika Sowa
        • Monika Sowawspomaganie
        •  Katarzyna Szybuńka
        • Katarzyna Szybuńkawspomaganie
        •  Iwona Witek
        • Iwona Witekwspomaganie
        •  Katarzyna Wojtaś
        • Katarzyna Wojtaśreligia
        •  Dorota Wojtecka
        • Dorota Wojteckawspomaganie
        •  Barbara Woźniak
        • Barbara WoźniakWychowawca: 1Dedukacja wczesnoszkolna
        •  Tomasz Wroński
        • Tomasz WrońskiWychowawca: 6bwychowanie fizyczne
        •  Anna Zawalska
        • Anna Zawalskachemia
        •  Iwona Pastuszka, nauczyciel j. polskiego
        • Iwona Pastuszka, nauczyciel j. polskiegoWychowawca: 7bJęzyk polski
        •  Anna Ogonek, KIEROWNIK ŚWIETLICY
        • Anna Ogonek, KIEROWNIK ŚWIETLICYKIEROWNIK ŚWIETLICY
        • świetlica Magdalena Leszczyńska
        • świetlica Magdalena LeszczyńskaŚwietlica
        •  Małgorzata Drabek-Rogowska
        • Małgorzata Drabek-RogowskaWychowawca: 1Cedukacja wczesnoszkolna
        •  Laura Knieć
        • Laura KniećJęzyk niemiecki
        •  Aganieszka Leśniak
        • Aganieszka Leśniakedukacja wczesnoszkolna
        •  Daria Modecka-Nakonieczna
        • Daria Modecka-NakoniecznaWychowawca: 2Dedukacja wczesnoszkolna
        •  Elżbieta Skubiszewska
        • Elżbieta SkubiszewskaWychowawca: 3Bedukacja wczesnoszkolna
        •  Małgorzata Stawczyk
        • Małgorzata StawczykWychowawca: 1Bedukacja wczesnoszkolna
        •  * *
        • * *
        •  * *
        • * *
        •  * *
        • * *
        •  * *
        • * *
        •  * *
        • * *
        •  Agnieszka Jaroń
        • Agnieszka Jaroń
        •  Zofia Kotlarz
        • Zofia Kotlarz
        •  Katarzyna Przepiórka
        • Katarzyna Przepiórka

NASZE PROGRAMY i CERTYFIKATY

  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
  • nasze programy i certyfikaty
    • Kontakt

      • Zespół Szkolno Przedszkolny w Ładach
      • Długa 49, 05-090 Dawidy Bankowe Poland
      • (+22) 720 25 69 lub (+22) 720 13 69
      • NIP 534-260-38-27
      • Sekretariat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ładach czynny jest w godzinach od 7:30 do 15:30. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie : 22 720-25-69, bądź mailowo na adres: sekretariat@zsplady.raszyn.pl .
    • Logowanie dla administratorów serwisu

NASI SPONSORZY

  • nasi sponsorzy
  • nasi sponsorzy
  • nasi sponsorzy
  • nasi sponsorzy