• Galeria prac uczniów - „miłośników wiosny”

• 21.01.2024 18:53
          • Wiosna wzbudza w nas same pozytywne emocje to jest radość, ufność w lepsza przyszłość, podziw dla piękna przyrody, itp.

Oglądając prace uczniów - "miłośników wiosny” przeżyjmy te emocje, które dodadzą nam energii, optymizmu i poczucia mocy.

nauczyciel bibliotekarz
            wiosna, warsztaty biblioterapeutyczne

Iwona Szczęszek

• Konkurs – „NIEBIESKIE DŁONIE – NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU”

• 21.01.2024 18:51
          • Ogłoszenie wyników konkursu – „NIEBIESKIE DŁONIE – NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU”

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele, Rodzice/Opiekunowie

Drugiego kwietnia, jak co roku nasza szkoła w geście solidarności z osobami ze spektrum autyzmu i ich rodzinami, włącza się w obchody „Światowego Dnia Wiedzy na temat Autyzmu”.

Z tej okazji wszystkie chętne dzieci wzięły udział w konkursie „Niebieskie Dłonie – Na Niebiesko dla Autyzmu”.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i jednocześnie z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu:

W klasach 1-3:

1 miejsce: Jakub Holaś kl.2b

2 miejsce: Maja Sidor kl.1a

3 miejsce: Maciej Tarapata kl.3b

Wyróżnienie: Joanna Hulak kl.2b

W klasach 4-8:

1 miejsce: Helena Kownacka kl.5a

2 miejsce: Nina Lisowska kl.7c

3 miejsce: Mateusz Janiszewski kl.8b

Wyróżnienia:

Zuzanna Serwon kl.5b

Kacper Molak kl.7c

Zuzanna Ferenc kl.4c

Szymon Pilarski kl.4c

Antonina Stawicka kl.4c

Celem konkursu było przybliżenie społeczności szkolnej wiedzy o tym, że wśród nas żyją osoby ze spektrum autyzmu. Poprzez zaangażowanie w plastyczną aktywność kształtujemy tolerancyjne postawy w stosunku do tych osób, integrujemy osoby niepełnosprawne z pełnosprawnymi, zachęcamy do twórczego myślenia i umiejętności wyrażania własnych uczuć i emocji.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy. Za udział w konkursie zostały przyznane punkty z zachowania.

Zespół Pedagogów Specjalnych

Wszystkie prace do obejrzenia w naszej galerii: Konkurs – „NIEBIESKIE DŁONIE – NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU”

• Dzień dobrego Słowa kwiecień 2021

• 21.01.2024 18:51
          • Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele

Kwietniowy Dzień Dobrego Słowa jest skierowany szczególnie  do uczniów ósmej klasy.

Już niebawem najstarsi uczniowie naszej szkoły staną przed niezwykłym wydarzeniem – egzaminem ósmoklasisty.

Z tej okazji koledzy i koleżanki z klas młodszych napisali  dobre słowa, słowa otuchy,  które będę wsparciem przed egzaminem.

Drodzy Uczniowie klas ósmych, życzymy Wam dużo szczęścia, spokoju, nigdy nie traćcie nadziei i wiary we własne możliwości i zdobytą wiedzę. Patrzcie w życie z uśmiechem i optymizmem,  kierujcie się wyłącznie tymi zasadami, które pozwolą Wam zawsze zachować godność człowieka oraz szacunek innych.

Dobrego Dnia z dobrymi słowami dla Wszystkich Uczniów, Nauczycieli i  Rodziców.

Małgorzata Lichomska

Magdalena Ostrowska