• 21 marca pierwszy dzień wiosny

• 21.01.2024 18:45
          • Uczniowie klasy 4C wykonali piękne prace plastyczne z okazji pierwszego dnia wiosny.
            Zapraszamy do obejrzenia galerii prac.
            Link poniżej.

Kliknij w obrazek :)

• JAK STRATEGICZNIE PRZEBRNĄĆ PRZEZ REKRUTACJĘ DO LICEUM - SUBIEKTYWNY PORADNIK

• 21.01.2024 18:44
          • „Spośród wielu planów, jeden może się powieść, a pozostałe nie. Może też powieść się kilka planów, a ten jeden (na który się postawiło) może zawieść. Z pewnością ten, kto w ogóle nie robi kalkulacji, zaprzepaszcza szansę zwycięstwa.”

Sun Tzu, Sztuka Wojny

Krok 1. Masz jeszcze 80 dni. Wykorzystaj je dobrze. Zadbaj o to, aby nic Cię nie zaskoczyło na egzaminie i aby Twoje oceny końcowe były jak najwyższe. W ostatecznej rozgrywce może się liczyć 1 punkt.

dalsza część artykułu tutaj
          • Ogólnopolski Konkurs Literacko- Plastyczny „Bazgroł"

• 21.01.2024 18:42
          • Przedstawiam bardzo ciekawą pracę ucznia kl. IV c Kamila Yacouba pt. Euzebiusz ma kłopoty” wykonaną do ilustracji  słynnej ilustratorki książek dla dzieci Pani Beaty Zdęby.

Pani Beata Zdęba wykonała ilustracje m.in. do takich książeczek jak:

„Wiosna, lato, jesień, zima”, „Wścibscy”, „Czarusia”, „Banialuki do zabawy” i wiele innych.

Praca Kamila Y. zajęła I miejsce w etapie szkolnym w/w konkursu i została przesłana do etapu ogólnopolskiego.

Praca do przeczytania TUTAJ

Pozdrawiam Czytelników!