• Wielkanocna palma klasy IIb doceniona w konkursach

• 21.01.2024 13:10
          • Palma wielkanocna to istotny symbol Świąt Wielkiej Nocy. Co roku kupujemy różnorodne gotowe palmy, które niesiemy do kościoła w Niedzielę Palmową. Jednak dużo więcej frajdy może nam sprawić samodzielne wykonanie tej wielkanocnej ozdoby. Dzięki zaangażowaniu uczniów i Rodziców powstała piękna, własnoręcznie zrobiona palma, która wzięła udział             w konkursach "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna" i "Raszyńskie Palmy Wielkanocne" organizowanych przez Parafię św. Mateusza w Dawidach Bankowych oraz przez CKR Raszyn. Jurorzy przyznali naszej palmie  zaszczytne I i II miejsce. Gratulujemy!

Barbara Woźniak
            Wielkanocna palma klasy IIb doceniona w konkursach - Obrazek 2

• Palma pierwszeństwa dla dzieła klasy II c

• 21.01.2024 13:10
          • Z radością informujemy, że w 2022 roku wielkanocna palma klasy II c zwyciężyła zarówno w Konkursie "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna" organizowanym przez Parafię pw. św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych, jak też w  Konkursie  "Raszyńskie Palmy Wielkanocne" organizowanym przez CKR Raszyn. Cieszymy się z podwójnego zwycięstwa i gratulujemy weny twórczej wszystkim wykonawcom palm docenionym przez jurorów.

Katarzyna Witanowska, Monika Sowa
            Palma pierwszeństwa dla dzieła klasy II c - Obrazek 2

• Spotkania przy wielkanocnym stole

• 21.01.2024 13:09
          • W ostatnim dniu nauki szkolnej przed wiosenną przerwą świąteczną uczniowie klas II b i II c spotkali się przy wielkanocnych stołach. Nie zabrakło na nich świątecznych przysmaków: jajek- tych naturalnych                     i czekoladowych, kanapeczek z pastą jajeczną, ozdobionych lukrem kruchych ciasteczek, pysznych ciast i owoców. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy przygotowali ten wspaniały poczęstunek. Oczywiście podczas degustacji nie zabrakło też świątecznych życzeń: Spokojnych, zdrowych                                    i rodzinnych Świąt Wielkanocnych!

Więcej zdjęć z dzisiejszego przedświątecznego dnia można obejrzeć w Galerii. Zapraszamy !

Barbara Woźniak, Katarzyna Witanowska, Monika Sowa
            Spotkania przy wielkanocnym stole - Obrazek 3

• Srebro w Powiecie

• 21.01.2024 13:09
          • Obie nasze reprezentacje zajęły 2 miejsce w powiatowych zawodach w piłce nożnej.
            Srebro w Powiecie - Obrazek 1